Must see #0

Must see czyli po prostu my polecamy Wam filmy. Gwarantujemy, że będziemy wybierać filmy, które rzeczywiście nam się podobają. Nie będziemy stawiać na konkretny nurt, kraj czy gatunek, będą tu zarówno filmy starsze jak i nowsze. Jedyny warunek- filmy będą dla Was dostępne.

Znajdą się tu filmy aktualnie puszczane w kinach, takie które w najbliższym czasie pojawią się w telewizji, czy w końcu dostępne w serwisach VOD (nawiasem mówiąc zachęcam do korzystania, co prawda zwykle nie są darmowe, ale gdy pomyśli się o tym jak o wyjściu do kina, to koszt jest porównywalny, a często za tą kwotę uzyskujemy dostęp do większej liczby filmów), Warto przy tej okazji wspomnieć również o MUBI (mubi.com), bo z tego serwisu na pewno często będziemy korzystać, Serwis udostępnia na raz 30 filmów, każdego dnia pojawia się nowy, a najstarszy zostaje usunięty. Kluczowy jednak jest bardzo dobry dobór udostępnianych tam pozycji.

Mamy nadzieję, że nasze wybory się Wam spodobają i rzeczywiście zdecydujecie się zobaczyć chociaż jeden polecany przez nas film.